"Cokoliv řekneš o mně,
nevypovídá nic o tom,
jaký jsem já, ale jen to,
jaký jsi Ty sám..."

Jak probíhá terapie metodou RUŠ

4 hodiny terapie se mohou zdát jako věčnost, ale vězte, že utečou velmi rychle.

Sejdeme se v příjemném prostředí buď u Vás doma nebo v mé terapeutické místnosti. Pokud zvolíte setkání u Vás doma, potřebujeme k terapii klidné místo, kde nás nebude nikdo rušit.

Pohodlně se posadíte a budete mi vyprávět, kvůli jakému problému jste za mnou přišli. Všechny Vaše negativní myšlenky si budu psát.

Až mi povíte, co Vás trápí, zavřete si oči. Když máte zavřené oči, jste v lepším kontaktu se svým vnitřním světem a lépe se Vám vybavují dřívější vzpomínky.

Jako terapeutka Vás pomocí cílených otázek provedu Vašimi nepříjemnými vzpomínkami až do situace, kde nepříjemný pocit vznikl. Tuto situaci pod mým vedením pomocí přijmutí vyčistíte tak, aby se Vám v životě již neopakovala.

292311_388031357922613_1820427700_nNepříjemné vzpomínky se nemusí projevovat jen na emoční rovině, ale také nepříjemnými tělesnými pocity: tlakem na srdci, tíhou, stažením v okolí žaludku, krku, bolestmi hlavy. Pokud během terapie pocítíte jakékoliv nepříjemné tělesné pocity, prosím, řekněte mi to. I ty potřebujeme vyčistit.

Aby se nepříjemná situace vyčistila co nejdříve, je potřeba nic nezatajovat a všechny emoce naplno projevit a nepotlačovat je. I když by byl Váš čin sebehorší a hodný odsouzení. Jsem tu proto, abych Vám pomohla, ne abych Vás soudila. Každý jsme ve svém životě udělali něco špatného a všichni si zasloužíme stejnou lásku a pochopení.

Pokud mému vedení nebo terapii jako takové nedůvěřujete, nemějte strach mi to říci. I za nedůvěrou jsou skryté negativní programy, které tlumí pozitivní účinek terapie.

Nebojte se do terapie zasahovat, pokud máte jakékoliv nepříjemné pocity. I to ovlivňuje výsledek terapie.

Jak poznáte, že terapie probíhá úspěšně?

Terapie probíhá úspěšně, pokud se Vám po přijmutí nepříjemné situace uleví. Jste v pohodě, svobodní a nad věcí. Než vyčistíme celý problém, přijmeme si mnoho nepříjemných událostí. Až budou všechny nepříjemné události vyčištěné, projdeme si Váš problém znovu od začátku. Pokud Beach-Rainbow-Art-1920x1200nemáte žádné nepříjemné pocity, ale situace Vám naopak připadá nesmyslná či dokonce humorná, je Váš problém trvale odstraněn. Teď, když se s podobnou situací znovu setkáte, už Vás nebude tížit. Bude Vám to jedno a tak je to v pořádku. Vaše mysl přestala rozlišovat na dobré a špatné. Teď jste svobodní a můžete se rozhodovat bez ovlivnění emocemi.

Klienti mi často nevěří, že jim může přestat vadit, když je propustí z práce. Pak situaci vyčistíme a najednou se smějí a říkají: „jsem ráda, že mě propustili, protože mě to tam nebavilo. Teď si budu moct konečně najít práci, která mě bude bavit :-)“

Přeji všem krásný a šťastný život.